W PMG Steel możesz:

Dołącz do naszego zespołu już dziś! Poniżej znajdziesz aktualne oferty pracy.
Czekamy na Ciebie

Projektant konstrukcji budowlanych

1.Zakres obowiązków

• sporządzanie projektów wykonawczych konstrukcji budowlanych;
• opracowywanie rysunków warsztatowych;
• projektowanie indywidualnych rozwiązań dla Klienta;
• nadzór nad prowadzonymi projektami;
• doradztwo w doborze i zastosowaniu produktów;
• odbywanie sporadycznych, jednodniowych wyjazdów służbowych.

2.Poszukiwane kompetencje

Zaaplikuj, jeśli:
• masz wykształcenie wyższe budowlane;
• posiadasz uprawnienia budowlane w zakresie projektowania;
• możesz pochwalić się doświadczeniem zawodowym w projektowaniu konstrukcji stalowych;
• znasz programy typu CAD;
• pracowałaś/eś na takich programach obliczeniowych, jak Robot oraz Specbud;
• jesteś osobą komunikatywną i nie boisz się nowych wyzwań;
• cechuje Cię skrupulatność, zaangażowanie i samodzielność w pracy;
• posiadasz czynne prawo jazdy kat B.

3.Oferujemy

• możliwość zdobycia doświadczenie w prężnie rozwijającej się branży OZE;
• atrakcyjne wynagrodzenie oraz stabilne zatrudnienie;
• komfortowe warunki pracy – ciekawa lokalizacja, duże biuro, wygodne stanowiska pracy;
• niezbędne narzędzia pracy – laptop oraz telefon.

4.Aplikacja

Swoje CV wyślij na adres: rekrutacja@pmgsteel.com i czekaj na kontakt z naszej strony.