Konstrukcja zgrzewana na dach płaski_M

w układzie wschód-zachód

1.Opis konstrukcji

Konstrukcja zgrzewana w układzie wschód-zachód  –  optymalne nieinwazyjne rozwiązanie dla dachów płaskich o nachyleniu do i powyżej 5° wykonanych z membrany PVC lub pokrycia bitumicznego. Oprócz optymalizacji konstrukcji pod względem jej wagi system ten idealnie nadaje się do zastosowania na dachy płaskie, na których niedopuszczalny jest montaż inwazyjny. W szczególności dotyczy to dachów wykonanych z membrany PVC.

Konstrukcja została zoptymalizowana wagowo celem minimalnego obciążenia dachu płaskiego. Jej montaż odbywa się z wykorzystaniem podstawy, która następnie jest zgrzewana przy pomocy palnika z pokryciem bitumicznym lub z membraną PVC za pomocą odpowiedniej zgrzewarki. Brak konieczności zastosowania balastu sprawia, że konstrukcja nadaje się do instalacji na dachach płaskich, które nie mogą być dodatkowo obciążone bloczkami betonowymi.

Konstrukcja składa się z trzech profili C. Konstrukcja jest łatwa i przede wszystkim szybka w montażu. Celem optymalizowania ustawienia modułów PV na dachu, jest możliwość ustawienia kątów podpór w zakresie od 7° do 17°.

2.Opis techniczny

Rodzaj konstrukcji: Zgrzewana

Grupa wymiarowa paneli: M

Moduły PV w rozmiarze M montuje się za pomocą klem bezpośrednio do podpory za pomocą śrub M8.

3.Gwarancja

Konstrukcja posiada certyfikat TUV poświadczający jakość i trwałość wykorzystanych materiałów oraz 10cio letnią gwarancję.

PMG-konstrukcja-zgrzewana-w-ukladzie-wschod-zachod