Partnerzy PMG Steel

Partnerzy

Klient hurtowy

Pragniemy zagwarantować naszym Klientom jak największą dostępnością produkowanych systemów konstrukcji do montażu paneli PV. W związku z tym jesteśmy zainteresowani tworzeniem regionalnych punktów redystrybutorskich, posiadających nasze produkty na magazynie i zapewniających obsługę instalatora w formule "just-in-time".

JESTEŚ ZAINTERESOWANY SPRZEDAŻĄ I REDYSTRYBUCJĄ NASZYCH SYSTEMÓW SKONATKTUJ SIĘ Z NAMI: bok@pmgsteel.com

Instalator

Zależy nam na tym, by każda nasza konstrukcja została zamontowana w profesjonalny i bezbłędny sposób. Pragniemy rozwijać sieć autoryzowanych Instalatorów. Dzięki uczestnictwu w organizowanych przez nas szkoleniach Instalatorzy mają możliwość zdobycia certyfikatów uprawniających do w pełni profesjonalnego montażu naszych konstrukcji.

CHCESZ DOŁĄCZYĆ DO ZESPOŁU CERTYFIKOWANYCH INSTALATORÓW NASZYCH KONSTRUKJCI SKONATKTUJ SIE Z NAMI: bok@pmgsteel.com

Inwestor

Współpracujemy z firmami wykonującymi instalację na terenie Polski i Europy. Nasi Instalatorzy biorą udział w cyklicznych szkoleniach ucząc się budowy konstrukcji i stosowanych rozwiązań, które zapewniają właściwy ich montaż. Każde szkolenie kończy się wydaniem CERTYFIKATU, którego posiadanie uprawnia do montażu naszych konstrukcji w ramach udzielanych przez nas gwarancji. 

JESTEŚ INWESTOREM I SZUKASZ INSTALATORA NASZYCH KONSTRUKJCI SKONATKTUJ SIE Z NAMI: bok@pmgsteel.com