W filozofię marki PMG Steel mocno wpisana jest edukacja. Zależy nam na tym by produkowane przez nas konstrukcje PV montowane były zawsze w profesjonalny i bezbłędny sposób.    

Aby ułatwić pracę Instalatorom prowadzimy w trybie ciągłym szkolenia związane z montażem naszych konstrukcji. Osoby biorące udział w szkoleniach otrzymują CERTYFIKAT INSTALATORA PMG STEEL.

p+s-pmg
Dlaczego korzystać z naszych szkoleń?
p+s-pmg-steel
26.03.2021

„Konstrukcje montażowe PMG Steel na dach skośny i płaski – czy lepiej stosować system inwazyjny czy nieinwazyjny?”

Szkolenie

PMG Steel to część jednej z największych grup kapitałowych w polskiej branży odnawialnych źródeł energii. Spółka specjalizuje się w produkcji naziemnych oraz dachowych systemów montażowych dedykowanych instalacjom fotowoltaicznym.

Czynnikami wyróżniającymi PMG Steel na tle konkurencji są własne, opatentowane rozwiązania mające korzystny wpływ na prostotę i czas montażu. Dzięki inwestycjom w park maszynowym  i prowadzonym badaniom  dotyczącym nowych konstrukcji PMG STEEL może pochwalić się dużą ilością projektów zrealizowanych nie tylko w Polsce ale na terenie całej Europy. Mając na uwadze wprowadzane nowe rozwiązania w zakresie dachów płaskich chcielibyśmy zaprosić Państwa na pierwsze szkolenie w ramach cyklu spotkań: „Konstrukcje montażowe PMG Steel na dach skośny i płaski – czy lepiej stosować system inwazyjny czy nieinwazyjny?”   

Szkolenie zostanie przeprowadzone przez firmę PMG STEEL oraz przedstawiciela firmy Protan Polska Sp. z o.o.  – jednego z największych producentów membran dachowych w Polsce.

1.Opis szkolenia

Na szkoleniu zaprezentowane zastaną wszystkie systemy konstrukcyjne produkowane przez PMG STEEL, ze szczegółowym omówieniem systemów na dach płaski, w tym systemów balastowych, inwazyjnych, a także systemów zgrzewanych w układzie wschód-zachód oraz południe.

Uczestniczy zostaną przeszkoleni w zakresie montażu konstrukcji PMG STEEL, z naciskiem na konstrukcje dla dachów płaskich otrzymując certyfikat autoryzowanego montażysty. Przedstawiciele firmy Protan Polska Sp. z o.o. zaprezentują zasady montażu konstrukcji PV na dachach płaskich wykonanych z membrany oraz przeprowadzą ćwiczenia praktyczne zgrzewania membrany przy pomocy zgrzewarki.  

2.Program szkolenia

  • Omówienie konstrukcji na dachy skośne,
  • Omówienie konstrukcji wolnostojących z podziałem na konstrukcje standardowe i bifacjalne,
  • Omówienie konstrukcji na dachy płaskie,
  • Techniczne aspekty dachów płaskich wykonanych z membrany pod względem budowy instalacji PV,
  • Sposoby mocowania konstrukcji montażowych do dachów wykonanych z membrany,
  • Ćwiczenia praktyczne zgrzewania konstrukcji do membrany.

3.Termin i miejsce szkolenia

Szkolenie odbędzie się 15.04.2021 w godz. od 10:00 do 13:00 w:

PMG Steel sp. z o.o. sp. k.
Eugeniusza Kwiatkowskiego 15
52-326 Wrocław

4.Koszty szkolenia

Koszt szkolenia to 80 zł + VAT. Zapisu dokonać można drogą mailową bok@pmgsteel.com.  Ilość miejsc ograniczona. Szkolenie prowadzone będzie z zachowaniem reżimu sanitarnego.  

Celem potwierdzenia udziału w szkoleniu prosimy o dokonanie wpłaty na konto: SANTANDER BANK POLSKA S.A.,
24 1090 2590 0000 0001 4505 5887
wpisując jako tytuł płatności  „Szkolenie  - konstrukcje montażowe PMG Steel”.